Käynti- ja postiosoite

Hippos2020 -toimisto

Turbiinitalo, 2. krs.

Piippukatu 3, 40100 Jyväskylä

Henkilöstö

Kari Halinen

Projektipäällikkö


Hippos2020, Jyväskylän kaupunki

+358 50 573 266 7034

kari.halinen@jkl.fi

Ilkka Kilpimaa

Hankekehitysjohtaja


GSP Group

+358 40 743 5223

ilkka.kilpimaa@gsp.fi

Tommy Öhman

Kiinteistöasiantuntija

Vuokrattavat tilat


GSP Group

+358 43 824 5114

tommy.ohman@gsp.fi

Jarmo Riski

Konsultti

Osaamiskeskittymän asiantuntija


+358 40 4175752

jarmo.riski@anorinliekki.fi

Kati Rauhaniemi

Liiketoiminnan kehittäminen


+358 40 566 7070

kati.rauhaniemi@hippos2020.fi

Kari Tyni

Viestintä ja markkinointi


+358 400 642876

kari.tyni@hippos2020.fi

Susanna Ruotsalainen

Projektisihteeri


+358 50 4095222

susanna.ruotsalainen@hippos2020.fi

Laskutustiedot

Ensisijaisesti laskut toivotaan sähköisesti.

Jyväskylän Hippoksen Ystävät Oy

Y-tunnus: 2761586-5
Verkkolaskuosoite: 003727615865
Operaattori: OpusCapita Group Oy / Välittäjän tunn.: 003710948874

Jyväskylän Hippoksen Kehitys Oy

Y-tunnus: 2761585-7
Verkkolaskuosoite: 003727615857
Operaattori: OpusCapita Group Oy / Välittäjän tunn.: 003710948874

Omistus

Jyväskylän Hippoksen Kehitys Oy


Omistus:

Jyväskylän Hippoksen Ystävät Oy 66,7 %

Jyväskylän kaupunki 33,3 %

Hallituksen puheenjohtaja: Kari Halinen

Jyväskylän Hippoksen Ystävät Oy


Omistus:

Seitsemän yksityistä kiinteistösijoitusyhtiötä


Jaa sivu: